Jste zde

HAMRMAN 2020

V letošním naprosto šíleném roce je zajímavých sportovních akcí jako šafránu. Jedna z nich se konala v Hamru na Jezeře. Malebné místo, výborné počasí, super organizace, jednoduše radost! Tři členové spolku si otestovali nejen svoji vytrvalost ale i kondici svých trasérů.   

Největší odvahu měl Vašek Svoboda s Martinem Gablou. Společně si dali "půlku": 1,9 km plavání, 90 km na tandemu a závěrečných 21 km běhu. Jak se Vašek vyjádřil bylo to dlouhé. Čas v cíli 5:31:11 hodiny a celkově 110 místo v kategorii mužů. Opravdu dlouhý závod.

Druhý den víkendu se konal závod amatérů, "hobíků", kteří se scházejí na podobných akcích aby se trošku "vyblbli". Trať mírně upraveného triatlonového sprintu si dali Martina Policarová s Tomášem Trnkou a Marek Šimíček se Zdeňkem Šímou. Oba páry krásně spolupracovali a po 750 m plavání, 30 km cyklistiky na tandemovém kole a 6 km běhu dorazili do cíle v krásných časech. Martina za 1:47:21 hodiny a Marek za 1:45:02 hodiny. Co na záver dodat? Opravdu podařená akce, děkujeme organizátorům za vstřícnost!

Poděkování i našim partnerům: Et netera, Nadace Leontinka.