Jste zde

CITY TRIATHLON Karlovy Vary

Poslední letní akcí spolku byl letos CITY TRIATHLON v Karlových Varech. Sobota 24.8.2019 byla z pohledu naší účastí nejbohatší. Celkem čtyři dvojice závodníků a jejich trasérů se akce účastnily. Pořadatelé ve Varech, v čele s panem Vladimírem Malým, jsou nesmírně vstřícní a atmosféra samotného závodu, probíhajícího v centru města, je jednoduše parádní. Jízda na kole a trasa běhu po lázeňské kolonádě má velké kouzlo, jak pro aktivní účastníky, tak pro pasivní pozorovatele z řad diváků a fanoušků.

Jak je již výše uvedeno, celkem osm členů našeho týmu závodilo na tratích 750 m plavání, 20 km na kole a 5 km běhu. Martina Policarová se svým „dvorním“ trasérem Tomášem Trnkou si dali Vary poprvé. Marek Šimíček již věděl, co ho čeká, ale premiérově jel s Petrem Poupou. Pro Petra to byla první zkušenost s trasováním zrakově hendikepovaného sportovce. Další dvojice se znají lépe, a tak byl předpokladem bezproblémového závodu pro Jana Boška se Zbyňkem Hrašem a Vaška Svobodu s Jánem Lištinským.

No a jak to dopadlo? Velmi dobře. Všichni účastníci dojeli úspěšně a bezpečně do cíle. Unaveni, ale spokojeni. Vítěz bývá jenom jeden a tím byl letos Vašek Svoboda. Kompletní výsledky jsou zde.

Děkujeme naši partnerům a všem podporovatelů, trasérům, kteří nám fandí a jsou nám nápomocni v našich aktivitách.