Jste zde

City Triathlon 2017 Karlovy Vary

Marek se Zbyňkem
Cílové foto

Záverečná akce již 5. ročníku aquatlo-triatlonového poháru zrakově postižených se konala v sobotu 2.9.2017 v Karlových Varech. Tradiční City Triathlon probíhá v cetru města za velké účasti závodníků (startovalo 111 mužů a 40 žen), za vydatné podpory diváků kolem trati a především v obávaném Zámeckém vrchu na cyklistické části. Chladné a větrné počasí společně se studenou vodou na koupališti Rolava prověřily kondici jak závodníků tak i trasérů. Je nutné konstatovat, že kondice všech účastníků byla výborná a to se samozřejmě projevilo i ve výsledcích.

Vítězem se stal Vašek Svoboda s trasérem Martinem Gablou, kteří odskočili soupeřům již v plavecké části a svůj náskok následně navyšovali. Druhé místo obsadil Honza Bošek s Jánem Lištinským a třetí skončil Marek Šimíček se Zbyňkem Hraše. V ženské kategorii soutěžila samotná Eva Lesová s Aničkou Hráchovou.

Výsledky muži:

1. (63. celkově) Václav Svoboda - 1:16:01

2. (84. celkově) Jan Bošek - 1:25:15

3. 97. celkově) Marek Šimíček - 1:34:11

Výsledky ženy:

1. (37. celkově) Eva Lesová - 1:40:48

Václav Svoboda se stal rovněž vítězem celého seriálu aquatlo-triatlonového poháru zrakově postižených.  Gratulujeme!

Děkujeme panu Vladimíru Malému ze CITY TRIATHLONU Karlovy Vary za vytvoření úžasných podmínek pro účast hendikepovaných sportovců. Tento projekt jsme realizovali za podpory SCS Software, Nadačnímu fondu Českého fondu Světluška a Etnetera a.s. DĚKUJEME!