Jste zde

Alpina Cup 2022

19. června ve sportovním centru Oáza se konal 27. ročník soutěže ve zvukové střelbě. Ve velice náročných podmínkách (venkovní teplota 38 stupňů) všech 30 střelců předvedlo solidní výkony a organizace byla bez závad. Výsledky udělaly radost zejména členům oddílu ASK Lovosice, kteří se na stupních vítězů moc často nevyskytují a "pobrali" všechna první místa.

V kategorii žen zvítězila Kamila Šamajová. Velké překvapení se stalo v kategorii mužů. Vítěz Lukáš Fabian, držel biatlonovou pušku poprvé v životě. Je to střelecký nováček (o zrak přišel relativně nedávno, před čtyřmi lety). Je to zjevný talent. Velká gratulace.

Vložené soutěže: "příchozí" vyhrál Tomáš Trnka a páry dvojice Šamajová - Krajíček.

Děkujeme všech účastníkům a našim partnerům.