Jste zde

Rok 2021

Jizerská padesátka - virtuální závod na 25 a 50km

Pomalu se blíží konec roku 2021. Rok velmi zvláštní. Spousta různých omezení a překážek. Na druhé straně očekávání, že to přece takto nemůže být věčně! Plány jsme měli velké, vlastně stejně jako každý z předcházející letech existence spolku. Na konec jen některé se nám podařilo dotáhnout a zrealizovat.

Letošní zima byla nesmírně příznivá co se týče sněhových podmínek ale vládní okresový lockdown zredukoval možnosti běžkování na opravdové minimum. Pár tréninkových výjezdů do Jizerských hor a účast na virtuální Jizerské padesátce je kompletním výčtem akcí. Jizerskou 50 na tratích 25 a 50 km klasicky a 30 km volně odjelo celkem 5 dvojic. 

Další část roku byla rovněž skromnější co se týče akcí. Některé se přesouvaly do termínů, které se časově nedaly zvládnout, iné byly zrušeny úplně. Nicméně mezi ty zajímavé patřily Jordánský plavecký maraton, Poděbradský triatlon a Vltava run. Výsledkově to letos nabylo tak dobré jako v předchozích letech ale budeme se držet coubertinovského hesla "není důležité zvítězit ale zúčastnit se". Být aktivní a mít radost z pohybu!

Od září opět pořádáme středeční plavecké tréninky. Tradičně v bazéně nemocnice Na Homolce. 

Děkujeme všem našim věrným partnerům, kteří spolek Jeden na jednoho stále podporují.

Zůstaňte mentálně pozitivní a mějte radost z pohybu! 

Tags: