Jste zde

Ford Challenge Prague 2019

"Půlka" to je 1,9km plavání, 90 km na kole a závěrečný běh na 21 km. A takou "půlku" si v sobotu 27.7.2019 dali Vašek a Ondra. Parťáky na dlouhé cestě do cíle takového závodu jim byli Ján a Marek. Start do plavecké části byl velkým zážitkem, protože kategorie Para vyrazila do závodu hned po startu elitních světových triatletů. Závod byl dlouhý a vyčerpávající, dlouhé vzdálenosti jednotlivých částí plus dlouhé přeběhy v depu, velké vedro ale také vynikající divácká podpora. Klobouk dolu před všemi, kteří doběhli až do cíle!

Samostatnou kategorii Para sportovců vyhrál Marek Moflár, který by se rád kvalifikoval na Ironmana na Havai. Druhý byl Ondra Zmeškal, který chce získat místo v olympijské výpravě na para hry do Tokia. Na třetím místě skončil Honza Tománek a čtvrtý doběhl Vašek Svoboda.