Jste zde

Iron People 2018

 Martin Gabla je duší a hlavním hybnou silou projektu Iron People. Hlavním cílem projektu je nejen dosažení výjimečného sportovního výkonu ale i získání finančních prostředků na podporu zrakově postižených sportovců. Letošní Iron People se konal od 30.6. do 9.7. na 10 různých místech Česka. V těchto deseti dnech si Martin dal deset půl ironmanů, t.j. 1900 m plavání, 90 km na kole a 21 km běhu. Celkem tak naplaval, najel a naběhal  1129 km. Každý den se k němu připojovali další sportovci a všichni společně „nasportovali“ 52.055 Kč. Tato částka byla následně použita na nákup sportovního vybavení nebo na přímou finanční podporu treninkové přípravy.

Závěrečné vyhodnocení letošní edice Iron People se uskutečnilo 23.10.2018 v krásném prostředí Kavárny Místo. Podpořenými byli členové našeho spolku Marek Šimíček, Eva Lesová, Honza Bošek, Vašek Svoboda a Ondra Zmeškal.

Co říct na závěr?  Velké poděkování Martinovi, bez něho by to vážně nešlo. Dík patří také Tereze Podzimkové a Nadaci Leontinka, za skvělou propagaci a informační kampaň v průběhu celého Iron People 2018!

 

Tags: