Jste zde

Zrakově postižení na Mistrovství ČR v aquatlonu

Eva s trasérem Pavlem

V sobotu 22.dubna jsme zahájili letní sportovní sezónu. Tento den se v Praze konalo Mistrovství ČR v aquatlonu. Kombinace plavání a běhu je velmi populární a je součástí přípravy na triatlonové závody. Účast byla ovlivněna termínovou kolizí s goalballovou ligou, a tak přihlášení byli jenom dva naši sportovci. Eva Lesová spolu s Pavlem Hasalou, trasérem, absolvovali 400 m plavání a 5200 m běhu v okolí Chodovské tvrze na Praze 11. Eva jako vždy bojovala a podala výborný výkon. S časem 36:58 minut se umístila na 43 místě z celkového počtu 47 startujících žen. Druhým účastníkem měl být Adam Samec, který ale musel svoji účast kvůli nemoci traséra na poslední chvíli zrušit.

Děkujeme společnosti Prague Triathlon za vstřícný přístup k účasti zrakově postižených na Mistrovství republiky a Nadačnímu fondu Českého rozhlasu Světluška za podporu.