Jste zde

Czechman 2017

Okolí Starých Ždánic na Pardubicku bylo v sobotu 3.6.2017 místem konání závodu série FORD CZECHMAN TOUR 2017. Jedná se o seriál 8 závodů vesměs na tratích dlouhého a polovočního triatlonu. Czechman se skládá z 1,9km plavání, 90km na kole a 21,1km běhu. Mezi 700 startujícími byli zrakově postižení Vašek Svoboda (kategorie B2) a Ondra Zmeškal (kategorie B1). Oba přijali velkou výzvu a poprat se nejen se soupeři a celkem 113 kilometry dlouhým závodem ale i s počasím, které bylo v den závodu víc než letní.

Kluci "zajeli" skvělé výsledky! Ondra skončil celkově na 249. místě ve fantastickém čase 5:23:20 hod. Vašek byl 279. za 5:28:05 hod. Svůj podíl na tomto úspěchu mají Martin Gabla a Marek Peterka, kteří Vaška a Ondru perfektně trasovali.